O Fundacji

Fundacja Artystyczna PERFORM to organizacja skoncentrowana na promocji sztuki performatywnej.

Fundacja powstała z potrzeby stworzenia nowej platformy, na której działać będą niezależni, kreatywni i innowacyjni, a także rozpoczynających swoja karierę artyści w różnych obszarach sztuki m.in. taniec, teatr, muzyka, visual, performance.

Misją fundacji jest, aby współczesna sztuka performatywna prezentowała się na Polskich i  zagranicznych scenach profesjonalnie, zarówno pod względem artystycznym jak i organizacyjnym.

Ważne jest także, aby realizować artystyczne projekty, które będą potrzebne społecznie oraz użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Polsce i za granicą.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę z kreatywnymi, poszukującymi artystami z Polski i zza granicy!
Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zespół fundacji

Paulina Święcańska

Prezes Fundacji Dyrektor Artystyczny

Więcej

Badacz wydarzeń kulturalnych, choreograf, performer, trener i manager. Wykształcona na uniwersytetach: w Zielonej Górze, Łodzi i w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ramach programów coachingowych w większości krajów europejskich, a także w Izraelu, Brazylii, Indiach, Turcji, Australii, Indonezji, Japonii i USA. 

Jako lider i manager kultury, współorganizowała Warszawski Festiwal Sztuki Niezależnej Re:wizje: www.rewizjewarszawa.pl

Obecnie organizuje Międzynarodowy Festiwal Contact Improvisation "Warsaw Flow": www.polandcontactfestival.com.

x

Historia

 

   Poprzednie Logo PERFORM                

Fundacja została założonaw czerwcu 2011 roku przez Paulinę Święcańską i Małgorzatę Kołodę, które przez  kilka lat współpracy i budowania wzajemnego zaufania zdecydowały się na działania w sektorze pozarządowym NGO.  Przez dwa lata wspólnych działań (do czerwca 2013r.) mogły uzupełniać swoje umiejętności organizacyjno-artystyczne i współpracować z wieloma ciekawymi osobami z Polski i zza granicy, a także realizować projekty potrzebne społecznie i użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Warszawie. 

Obraz po lewej stronie przedstawia pierwotne logo Fundacji które w 2014 roku zostało poddane zabiegowi rebrandingu przez naszego partnera technicznego - firmę CreActive Team.

 

 

 

 

 

  

Prawa autorskie

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Fundację Artystyczną  PERFORM

 

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Fundację Artystyczną PERFORM wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji fundacji, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

 

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Fundację Artystyczną PERFORM informuję organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

Projekt i wykonanie CreActive Team
All right reserved