Inner Bridge: from self-awareness to self-expression 

Międzynarodowy Projekt Szkoleniowy dotyczący zwiększania świadomości emocjonalnej poprzez twórczą ekspresję.

Język sztuki przemawia do nas w sposób, którego nie potrafią słowa. Dlatego jest to język, którego można użyć jako środka do połączenia tego, co jest w nas, z rzeczywistością zewnętrzną. Może być narzędziem do wyrażania naszych emocji, lepszego zrozumienia otaczającego nas świata i przekształcenia tej wewnętrznej niewidzialnej energii w coś pozytywnego i namacalnego. Projekt „Inner Bridge” opiera się na założeniu, że proces twórczy uzdrawia i wspiera rozwój, autoekspresję, inteligencję emocjonalną i transformację. Będziemy mieli okazję skorzystać z technik inspirowanych Art Therapy, w tym tańca, ruchu, malarstwa, poezji w poszukiwaniu lepszego zrozumienia tego, kim jesteśmy, znalezienia najlepszych sposobów wyrażania siebie i budowania mostów ze światem zewnętrznym.

Celem projektu jest stworzenie osobom pracującym z młodzieżą możliwości nauczenia się zwiększania inteligencji emocjonalnej poprzez twórczy proces podnoszenia samoświadomości i wyrażania siebie.

8-15 sierpnia 2021
POLSKA

ZESPÓŁ:
Sylwia Federico- Koncepcja projektu, Fasylitatorka
Paulina Święcańska- trenerka
Andrés Sánchez- Fasylitator
Tomasz Jimmy Kowalski- Koordynator
Angelika Mizińska- Wsparcie zespołu

KLIKNIJ TU, by dowiedzieć się więcej.

W ramach projektu stworzyliśmy dla Was przewodnik po emocjach – KLIKNIJ TU, by dowiedzieć się więcej jak dbać o zdrowie emocjonalne.

ORGANIZACJE PARTNERSKIE: