Vedic Art w plenerze wraz z przebudzeniem ciała

Tematem przewodnim trzeciej edycji Rozbłysku Inspiracji  będą metaforyczne “połączenia światów” – światów starej i nowej energii. 

Będziemy pracować w technice Vedic Art, która rozbudzi Wasze potencjały twórcze. Każdym zmysłem poznacie czym jest pasja kreacji, eksperyment i odwaga twórcza. Poznacie wiele różnych dróg i możliwości wyrażania swoich emocji poprzez kolory, fakturę i formę. Dzięki temu zbliżycie się do esencji swojego wewnętrznego artysty w przyjaznym i wspierającym środowisku innych twórców i przewodników w Waszej podróży.

Dodatkowo zapraszamy Was na autorskie poranne i wieczorne zajęcia z ruchem  improwizacją, kontakt improwizacją oraz ruchem autentycznym.

Głównym celem projektu jest rozwijanie samoświadomości poprzez działania twórcze w technice malowania intuicyjnego Vedic Art., oraz techniki pracy z ciałem takie jak m.in. improwizacja, kontakt improwizacja, ruchu autentyczny. Dodatkowe cele to pogłębianie relacji międzyludzkich, wzmocnienie kontaktu z przyrodą a także redukcja stresu i napięć poprzez pracę z ciałem i ćwiczenie uważności w działaniach manualnych.

TERMIN:

24-30 czerwca 2023

MIEJSCE:

Dwór w Bronicach

PROWADZĄCE:

Grażyna Cholewińska

Paulina Świecańska

KLIKNIJ TU, by dowiedzieć się wszystkich szczegółów związanych z wyjazdem.