Laboratoria i niedzielne jamy Kontakt Improwizacji

Od 12 stycznia do 21 czerwca 2020, w każdą niedzielę w godzinach 18.00 –19.00 zapraszamy do Mazowieckiego Instytutu Kultury na LABORATORIA KI, a tuż po nich na JAMy Kontakt Improwizacji ze wprowadzeniem od 19.00 do 21.30.

LAB+JAM to kontynuacja niedzielnych Jamów, które w latach 2018-2019 odbywały się w ramach projektu Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Centrum Sztuki Tańca w roku 2020 jest projektem bez współfinansowania ze środków m.st. Warszawy.

Warszawskie Środowisko Kontakt Improwizacji ze wsparciem Mazowieckiego Instytutu Kultury, który udostępnia przestrzeń, z własnej inicjatywy zdecydowało się zadbać, by jamy w roku 2020 były kontynuowane. Dodatkowo grupa warszawskich praktyków poprowadzi serię godzinnych laboratoriów, o czym kilka słów poniżej.

Laboratorium to przestrzeń eksploracji/ eksperymentu/ nauki/ konwersacji. W każdą niedzielę przez godzinę będziemy pracować na różne sposoby z zaproponowanym przez prowadzącego zagadnieniem/ tematem/ pytaniem/ elementem techniki kontakt improwizacji. Laboratoria to inicjatywy warszawskich praktyków Kontakt Improwizacji. Są skierowane zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Bardzo prosimy o przybycie na czas. Informujemy również, że nie możliwe jest jednak dołączenie do laboratorium po jego rozpoczęciu/ w jego trakcie, czyli po godzinie 18. Natomiast można dołączyć w każdą wybraną niedzielę. Laboratoria nie zakładają zamkniętej grupy.

Jam to wspólna przestrzeń, w ramach której będziemy praktykować kontakt improwizację. Więcej o idei jamów KI:
https://contactquarterly.com/contact-improvisation/about/

Zapraszamy wszystkie osoby od 16 roku życia zainteresowane jamami, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane. Jamy i laboratoria są bezpłatne. Wstęp jest wolny, nie trzeba się zapisywać. Na miejscu podpisujemy tylko listę obecności (statystyki potrzebne do ustalenie, ile osób korzysta z zajęć). Jeśli chcesz wziąć udział bądź 10 minut przed zajęciami. Możesz przyjść na lab i zostać na Jam, przyjść na samo laboratorium lub sam Jam. Osoby nieuczestniczące w laboratoriach, które będą przychodzić na jamy, prosimy jednak o niewchodzenie do sali przed godziną 19.00

MIEJSCE: MIK / ul. Elektoralna 12/ Sala Baletowa / 2 piętro
WSTĘP WOLNY
ORGANIZATORZY: Fundacja Artystyczna PERFORM
Partner projektu: Mazowiecki Instytut Kultury
https://www.facebook.com/events/2285023125123539/

Fot. Marta Ankiersztejn