Świetliste Kręgi Kobiet/Krąg II

Świetliste Kręgi Kobiet I Krąg II

Przyjemność i radość płynąca z życia, akceptacja zmian i życie z flow, radość z własnej seksualności.

Na pierwszym spotkaniu skonfrontowałyśmy się z uziemieniem, zapoczątkowaniem czegoś nowego, oswojeniem w nowej sytuacji tu i teraz. Nasze spotkanie odbyło się w małej przytulnej kameralnej sali gdzie bezpiecznie mogłyśmy zapoczątkować coś nowego.

Na drugi świetlisty krąg zapraszamy Was do dużej sali gdzie będziemy oprócz rozmów poruszać także swoje ciała do muzyki aby poczuć przepływ, radość i przyjemność w sposób czysto fizyczny a to również, przełoży się na emocje…

Życie jest pełne małych radości, z których mamy prawo korzystać. Poczucie komfortu we własnym ciele ma nam dawać przyjemność z doświadczania każdego momentu.

Radość i optymizm z nowych rzeczy ze zmian to naturalny stan zdrowia fizycznego i psychicznego gdzie mamy przestrzeń i otwartość na kolory, piękno, kreatywność i miłość.

Soczyście i w pełni można żyć i cieszyć się będąc w tu i teraz.

A jak to zrobić?

Nad tym wspólnie będziemy się zastanawiać teoretycznie i praktycznie podczas drugiej pełni w tym roku wymieniając się swoimi doświadczeniami, praktykami i wspólna przestrzenią nieskrepowanego ruchu naturalnego przy muzyce.

Prowadzące: Paulina Święcańska i Viorkia Zagórowska