11. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TAŃCA WARSAW CI FLOW

Oficjalnie ogłaszamy termin i serdecznie zapraszamy na 11. edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca Warsaw Contact Improvisation Flow (o delikatnie zmienionej nazwie). Festiwal odbędzie się w terminie: 20-25 sierpnia 2020. Oficjalnie informujemy także o nowej kuratorce festiwalu, którą została Angelika Mizińska. Kolejne pokolenie tancerzy i kuratorów niech tworzy Warsaw CI Flow z pasją, zapałem i sercem do techniki Kontakt Improwizacji.

NASI NAUCZYCIELE:
CAROLINE WATERS (WIELKA BRYTANIA)
ANOUK LLAURENS (BELGIA)
NICOLE BINDER (USA)
PAWEŁ KONIOR (POLSKA)
RICHARD SARCO-THOMAS (WIELKA BRYTANIA)
MALAIKA SARCO-THOMAS (WIELKA BRYTANIA)
NATALIA ONIŚK (POLSKA)
ANDRZEJ WOŹNIAK (POLSKA)

Edycja Festiwalu jest organizowana w atmosferze rozbudzonej wrażliwości i gotowości, co jest konsekwencją niepewności i nieustannych zmian. Pomimo nadzwyczajnego czasu oraz w odpowiedzi na potrzebę odnajdywania nowych kanałów komunikacji staramy się stworzyć możliwość tańca, niezależnie od zaistniałych trudności spowodowanych globalną pandemią. Poprzez wielopłaszczyznową, swobodną eksplorację ruchu i kreatywności, pragniemy umożliwić ciągłość poszukiwań i pogłębianie praktyki KI. Wsłuchując się w naszą intuicję, zwiększając samoświadomość i pogłębiając percepcję zmysłową, pragniemy umożliwiać transformację na poziomie jednostki i grupy.
Będziemy niezmiernie szczęśliwi, jeśli dotrzecie do nas osobiście, ale zapraszamy również do uczestniczenia online. Podążając za dynamicznie rozwijającymi się nowymi trendami oraz w celu dotarcia do tych, którzy nie będą w stanie dotrzeć do nas, program festiwalu poszerzamy o działania w przestrzeni internetu. Nie chcąc tracić esencji KI oraz próbując umożliwić praktykę, zapraszamy Was do uczestnictwa w działaniach online w duetach, triach i grupach.

WYDARZENIA FB:

Festiwal stacjonarny: https://www.facebook.com/events/834867850350445/ 

Festiwal w wersji online: https://www.facebook.com/events/287845892592780/ 

Liczba uczestników festiwalu będzie ograniczona w celu utrzymania bezpieczeństwa i z powodu wprowadzonych regulacji. Zapewnimy możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa w przestrzeni praktyki, ale wierzymy w poczucie solidarności i/lub w odpowiedzialności za siebie nawzajem. Będziemy mieć wybór i szansę tańczyć solo i w duecie, w małych lub większych grupach, na zewnątrz i wewnątrz. Wspólnie zastanowimy się, czego potrzebujemy, by czuć się bezpiecznie i jak w aktualnej sytuacji korzystać z zasobów KI.

Festiwal jest otwarty na wszystkie poziomy doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby być jak najbardziej włączający i inkluzywny. Postaramy się odpowiedzieć na każde potrzeby w zakresie dostępności.

Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: polandcontactfestival.com

Śledźcie nas na fb i instagramie @warsawflow.festival.

Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.