WYJAZDY

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach wyjazdowych, które łączą ze sobą różne dziedziny sztuki oraz pracę rozwojową.
Podczas warsztatów wyjazdowych głębiej i na wielu poziomach doświadczysz procesów, transformacji i zmiany.
To także świetna forma spędzania wakacji ze sztuką i nauką czegoś nowego. Zawsze pracujemy z ciałem, tańcem, medytacją w ruchu jak również z malarstwem intuicyjnym i coachingiem oddechem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdową w 2022 roku.

esencjonalny warsztat dzika orchidea

Bycie w Kobiecym ciele jest niebywałym przywilejem.
Ale czym to ciało by było, gdyby nie nasze większe ciało Ciało Energetyczne, pełne ekspresji i erotycznej sensualności czy mocy manifestujące życie?
W codzienności zdarzeń czasem o tym zapominamy.
Jednak teraz wraz z Esencjonalnym Warsztatem Dzika Orchidea, który poruszy uśpione w nas obszary energii, pełne ekspresji i erotycznej soczystości pragniemy nie tylko o tym przypomnieć ale to uzmysłowić i ucieleśnić!

Przygotowałyśmy dla Was prawdziwą Ekspansję Energetyczną na Nowy Rok! W programie będzie:
🔅wewnętrzna praca energetyczna wraz ze starożytną praktyką jogi Surya Kriya;
🔅Authentic Movement, Kontakt Improwizacja, Bodywork;
🔅Ognisko;
🔅Ecstatic Dance;
🔅Szamańska praca z mapą marzeń, zwierzęciem mocy i ekspresją malarską;
🔅Kręgi i ceremonie oraz Magiczne Cacao;
🔅Wieczorne relaksacje w gorącej saunie.
Przyświecać nam będzie idea Rozkwitającego Kwiatu Dzikiej Orchidei pełnego
Energii Ekspresji i Erotycznej Ekspansji.

Czujesz ten zew?

Zarejestruj się – ilość miejsc bardzo ograniczona!
Jeżeli czytając to czujesz mrowienie na karku to zapraszamy Cię we wspólną podróż Egzotyczną – Podróż Dzikiej Orchidei wraz z Vioriką Zagórowską i Pauliną Święcańską.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się TUTAJ
Grafikę wykonał Jakub Zalewski

 

rozbłysk inspiracji

Wakacje 2022 zaplanuj z Vedic Art i ruchem.
Wakacyjny warsztat Rozbłysk Inspiracji to unikalne połączenie dwóch technik, które holistycznie rozbudzą twoje potencjały twórcze. Będą się wzajemnie wspierać i uzupełniać to co stworzycie na płótnie następnie doświadczycie poprzez ciało i odwrotnie. Każdym zmysłem poznacie czym jest pasja kreacji, eksperyment i odwaga twórcza. Poznacie wiele różnych dróg i możliwości wyrażania swoich emocji poprzez kolory i poprzez ruch. Dzięki temu zbliżycie się do esencji swojego wewnętrznego artysty w przyjaznym i wspierającym środowisku innych twórców i przewodników w waszej podróży.

Głównym celem projektu jest rozwijanie samoświadomości poprzez działania twórcze w technice malowania intuicyjnego Vedic Art., oraz techniki pracy z ciałem takie jak m.in. improwizacja, kontakt improwizacja, ruchu autentyczny. Dodatkowe cele to pogłębianie relacji międzyludzkich, wzmocnienie kontaktu z przyrodą a także redukacja stresu i napięć poprzez pracę z ciałem i ćwiczenie uważności w działaniach manualnych.

22-29 lipca 2022

Dwór w Bronicach

PROWADZĄCE:
Grażyna Cholewińska
Paulina Święcańska

KLIKNIJ TU, by dowiedzieć się wszystkich szczegółów.